معرفی خدمات زیبایی ادونایس


ميكروپيگمنتيشن چیست؟


ميكروپيگمنتيشن چیست؟

ميكروپيگمنتيشن چیست؟

داشتن سیمایی زیبا آرزوی هر انسان خوش ذوقی (بویژه بانوان) بوده و مجموعه اقداماتی که انسان در جهت زیبایی خود انجام میدهد ، در حقیقت در مسیر بهبود کیفیت ظاهری اش می باشد . از کوتاه کردن مو تا رنگ آن ، اصلاح صورت و لمینت دندان ها گرفته تا انجام عمل های جراحی زیبایی ، بوتاکس ، تزریق ژل ، انداختن چال گونه و … جملگی مجموعه اقداماتی هستند که انسان برای بهتر دیده شدن و حصول چهره ای زیبا به کار می بندد . در همین رابطه برخی امور مانند استحمام ، سشوار کشیدن موها و مسواک زدن اموری روزمره برای انسان ها می باشد که آرایش نیز برای برخی بانوان به آن اضافه می شود .

ميكروپيگمنتيشن چیست؟

اعمال مواد آرایشی در ابتدای صبح ، ترمیم چندباره در طول روز و زدودن شبانه آن به عنوان عملی روزمره اقدامی خسته کننده و وقت گیر می باشد که با جایگزینی با روشی مناسب ، امکان صرفه جویی قابل توجهی در زمان را بوجود می آورد . در همین رابطه ميكروپيگمنتيشن به عنوان یکی از همین روش های بهینه به عملی شبیه خالکوبی گفته می شود که با ابزاری بسیار ایمن تر از تفنگ تتو (قابلیت برگشت ناپذیری خون به درون کاتریج ، انتقال عوامل بیماری زا را غیر ممکن می سازد) و توسط پزشکی متخصص اعمال می گردد . در این روش که به آرایش دائمی نیز معروف می باشد ، پس از تزریق و کاشت رنگ دانه هایی متنوع بین دو لایه سطحی پوست انسان ، رنگی طبیعی در نمای بیرونی و ظاهر آن پدید می آید .

ترمیم ابرو ، مزه ، خط چشم ، خط لب ، ترمیم زخم و نارسایی های پوستی گوشه ای از فواید ميكروپيگمنتيشن بوده و کاربران این متد قادر خواهند بود تا آرایش تزریقی را در هر ساعت شبانه روزی و ایام هفته بدون اندکی کاهش کیفیت و صرف زمان به چهره خود داشته باشند .


مطالب مرتبط